6 czerwca 2014: V Piknik Wiedzy i Nauki Uniwersytetu Łódzkiego
V Piknik Wiedzy i Nauki Uniwersytetu Łódzkiego odbył się 6 czerwca 2014 r. na placu między budynkami Wydziału Zarządzania, Biblioteki UŁ oraz Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej. Wykłady otwarte i warsztaty zorganizowano w gmachach pięciu wydziałów UŁ: Fizyki i Informatyki Stosowanej, Zarządzania, Biologii i Ochrony Środowiska, Matematyki i Informatyki oraz Prawa i Administracji. Na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ miało miejsce łącznie 6 prezentacji. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.piknik.uni.lodz.pl.

7 czerwca 2013: IV Piknik Wiedzy i Nauki Uniwersytetu Łódzkiego

Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej

7 czerwca 2013 r. na placu przed Wydziałem Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ miał miejsce IV Piknik Wiedzy i Nauki Uniwersytetu Łódzkiego, skierowany przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zaplanowano szereg atrakcyjnych wykładów z różnych dziedzin naukowych, które odbyły się w aulach wydziałów: Fizyki i Informatyki Stosowanej, Matematyki i Informatyki, Zarządzania, Biologii i Ochrony Środowiska oraz Wydziału Prawa i Administracji. Podczas pikniku miały miejsce pokazy eksperymentów z fizyki, chemii, biologii, konkursy, a także poczęstunek w postaci bezpłatnego grilla, pokazy taneczne i wiele innych atrakcji, przygotowanych przez studentów oraz kadrę naukową UŁ. Szczegółowe informacje  znajdują się na stronie: www.piknik.uni.lodz.pl.

3 czerwca 2011: II Piknik Wiedzy i Nauki Uniwersytetu Łódzkiego
Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami, dokumentującymi wydarzenia wokół stoiska Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ, dostępnymi poniżej:

brak_obrazka