Rekrutacja na wyjazdy Erasmus+ w roku 2021/2022

Zachęcamy Was do składania dokumentów na zagraniczne mobilności w ramach programu Erasmus+. Mamy nadzieję, że wyjazdy wkrótce staną się znowu normalnością dzięki czemu będziecie mogli zdobywać wiedzę również w uczelniach zagranicznych w pełni uczestnicząc w życiu społeczności akademickiej oraz społeczności lokalnej w kraju docelowym.

Wkrótce będziemy Was informować o wyjazdach i procedurze rekrutacyjnej poprzez komunikaty na stronie BWZ, na profilu na FB, w korespondencji mailowej oraz podczas spotkań online przez MS Teams organizowanych przez BWZ oraz poszczególne wydziały.

Już teraz zapamiętajcie daty trwania tegorocznej rekrutacji! Startujemy w systemie USOS w dniu 15 lutego 2021 o godzinie 12.00, a kończymy w dniu 10 marca 2021 w samo południe.

W lutym, w systemie USOS web pojawią się listy uczelni partnerskich, do których będziecie mogli składać swoje aplikacje.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o wymianie, rekrutacji, możliwościach wyjazdu zapraszamy na spotkanie w dniu 18 lutego br. prowadzone przez pracowników BWZ.

Link do wydarzenia na MS Teams: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania – spotkanie w języku polskim, 18.02.2021, 10.00-12.00

Link do wydarzenia na MS Teams:  Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania – spotkanie w języku angielskim, 18.02.2021, 13.00-15.00

Jak macie pytanie dot. uczelni, do których możecie wyjechać na studia semestralne w ramach programu Erasmus+/Edukacja na rok 2021/22, skontaktujcie się ze swoim Koordynatorem Wydziałowym.

Bądźcie z nami!!!